Pompy ciepła Klimatyzacja Katowice Sosnowiec | ATR Klima | Nr 1

 

Pompy ciepła Klimatyzacja – do domu lub biura – Katowice Sosnowiec i inne miasta

pompy ciepła klimatyzacja Katowice Sosnowiec

Projektowanie, montaż i serwis – darmowa wycena!

Zadzwoń 602 451 731 lub 504 906 502!

 

Pompy ciepła Klimatyzacja Katowice Sosnowiec – Atrakcyjne ceny!


Bez wątpienia w dobie ogólnoświatowego postępu technologicznego pompy ciepła i klimatyzacja przestały być luksusem, na który mogło pozwolić sobie niewiele osób. W rezultacie, obecnie pompa ciepła i klimatyzacja mają szerokie zastosowanie zarówno w lokalach mieszkalnych, użytkowych, jak i zakładach produkcyjnych.

Wydaje się, że w najbliższym czasie pompy ciepła i klimatyzacja staną się jednym z nieodłącznych elementów wyposażenia polskich domów i mieszkań, ponadto, również lokali użytkowych. Istotnym jest, iż klimatyzacja, poza funkcją chłodzenia, posiada także funkcję grzania, co umożliwia wykorzystywanie jej jako doskonałej alternatywy dla dotychczasowych źródeł energii cieplnej. Natomiast, powietrzne pompy ciepła stanowią energooszczędne i całoroczne źródło energii cieplnej dla układu C.O. oraz wody użytkowej.

pompy ciepła klimatyzacja Katowice Sosnowiec

Dlatego, aby wyjść naprzeciw stale rosnącym wymaganiom Klientów niezbędne jest wdrażanie nowatorskich oraz bardziej efektywnych rozwiązań. Jednak każde działanie winno pozostawać w zgodzie z naturą.

ATR Klima – Pompy ciepła Klimatyzacja Katowice Sosnowiec – pomoże Państwu w realizacji powyższych założeń.

 

O nas – ATR Klima – Pompy ciepła Klimatyzacja Katowice Sosnowiec


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży oraz montażu pomp ciepła, a także systemów klimatyzacyjnych do lokali mieszkalnych i użytkowych. Ponadto, oferujemy profesjonalny serwis pomp ciepła oraz klimatyzacji – po pierwsze urządzeń nowych (montowanych w miejscu wskazanym przez Klienta), po drugie urządzeń nie objętych gwarancją producenta.

ATR Klima – Pompy ciepła Klimatyzacja Katowice Sosnowiec – współpracuje z dostawcami renomowanych światowych marek tj. Samsung, Haier, Fuji, LG, dodatkowo Hisense, Rotenso, Sinclair, Gree, Aux i wielu innych. Niemniej, możliwy jest montaż pompy ciepła i klimatyzacji dostarczonej przez Klienta, po dokładnym sprawdzeniu jej parametrów oraz aktualnego stanu technicznego.

pompy ciepła klimatyzacja Katowice Sosnowiec

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pompy ciepła i klimatyzatory rożnej mocy. Na życzenie Klienta proponujemy pompy ciepła oraz klimatyzatory wyposażone moduł WI-FI do obsługi przez telefon komórkowy. Rozwiązanie to jest niezwykle przydatne, gdyż umożliwia uzyskanie zadanej temperatury w pomieszczeniu z dowolnego miejsca na świecie.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, proponując optymalne rozwiązania uwzględniające warunki techniczne oraz zapotrzebowanie. Innymi słowy, zawsze dążymy do pełnego zadowolenia naszych Klientów. Co najważniejsze, posiadamy certyfikaty przyznane przez Urząd Dozoru Technicznego (m.in. F-Gazy). Gwarantujemy wykonanie wszelkich usług zgodnie ze sztuką branżową oraz wytycznymi producenta.

pompy ciepła klimatyzacja Katowice Sosnowiec

ATR Klima – Pompy ciepła Klimatyzacja Katowice Sosnowiec – zapewnia bezpłatne doradztwo przy wyborze pompy ciepła lub sytemu klimatyzacji oraz serwis gwarancyjny z dojazdem do Klienta. Wstępna wycena może zostać przeprowadzona zdalnie na podstawie przesłanych przez Klienta zdjęć (e-mail, MMS, Messenger, WhatsUp). Dodatkowo, na zamontowane urządzenia udzielamy gwarancji nawet na okres 5 lat (posiadamy certyfikaty producentów).

Działamy na terenie województwa śląskiego, w szczególności w obrębie miasta Katowice, Sosnowiec, Częstochowa, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Będzin, Mysłowice, Gliwice, Bytom, Ruda Śląska, Bielsko-Biała i innych. Ponadto, po wcześniejszym uzgodnieniu z Klientem usługi świadczymy również na terenie pozostałych województw na terenie kraju.

Do cen pompy ciepła i klimatyzatorów wraz z montażem należy doliczyć podatek VAT:

8 % – osoby prywatne

23 % – przedsiębiorcy

 

Opis usługi montażu klimatyzacji


Na przykład, podstawowa usługa montażu klimatyzacji polega na:

1. po pierwsze, montaż jednostki wewnętrznej w zaplanowanym miejscu;

2. po drugie, montaż jednostki zewnętrznej na wspornikach w zaplanowanym miejscu;

3. wykonanie niezbędnych przewiertów i przepustów w ścianach, stropach;

4. poprowadzenie przewodów freonowych (bruzdy, korytka maskujące)

klimatyzacja Katowice Sosnowiec

Następnie wykonujemy:

5. połączenie jednostek za pomocą przewodów chłodniczych;

6. zapewnienie odprowadzenie skroplin z jednostki (zazwyczaj grawitacyjnie, jednak w przypadku braku takiej możliwości konieczność montażu dodatkowo pompki skroplin za dopłatą);

7. sprawdzenie próżni;

8. sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji;

9. test sprawności;

10. na koniec, przeszkolenie użytkownika.

 

Opinie naszych Klientów


W związku z koniecznością stosowania najnowszych technologii w dziedzinie montażu i serwisu pomp ciepła oraz klimatyzacji, jak również dbając o pełne zadowolenie naszych Klientów, dokładamy należytej staranności podczas każdej wykonywanej usługi.

Profesjonalizm, szybkość działania oraz czystość montażu to dla nas kwestie priorytetowe. Poniżej znajdziecie Państwo opinie naszych Klientów.

Google

Facebook

OLX

Oferteo

Panoramafirm

 

Kontakt


Podsumowując, szczegółowe informacje dostępne podczas kontaktu z Klientem.

Telefon:

602 451 731

504 906 502

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00

w sobotę od 8:00 do 18:00

Dodatkowo, ATR Klima – Pompy ciepła Klimatyzacja Katowice Sosnowiec – pozostaje do Państwa dyspozycji:

E-mail:

autotest.ruchniak@gmail.com

ruchniak7@gmail.com

Adres:

ul. Beskidzka 22/1, 41-200 Sosnowiec

Ważne jest, że oferujemy również profesjonalną obsługę klimatyzacji samochodowych – Klimatyzacja samochodowa

W skrócie, zachęcamy do współpracy.