Czy twoje włosy są zniszczone, zmęczone po wielu zabiegach fryzjerskich, straciły blask, są oklapnięte i odrzucają cię? Czy próbowałaś już dosłownie wszystkiego, każdego specyfiku dostępnego na rynku, ale wciąż nie uzyskałaś satysfakcjonującego efektu?

Powinnaś zatem rozważyć stosowanie olejów. Olejowanie wlosów to doskonała opcja dla włosów zniszczonych i pozbawionych blasku. Oleje sprawiają, że włosy są odżywione, gładkie, po prostu piękne.
Na rynku można znaleźć wiele specjalnych rodzajów olejów do włosów różnorakich marek, ale prawda jest taka, że nawet zwyczajna oliwa z oliwek „zrobi robotę”.
Taki olejek wystarczy nałożyć na mokre włosy, pozostawić przez kilkanaście minut, najlepiej zawinąć włosy w turban, a następnie spłukać olej z włosów. Fantastyczne efekty zauważysz już po kilku stosowaniach.
Oleje takie przeznaczone są do różnorakich typów włosów (suchych, zniszczonych, łamiących się) i zawierają ekstrakty z różnych roślin (np. chilli). Wybierz swój ulubiony i ciesz się pięknymi włosami!