Pompy ciepła Klimatyzacja Rekuperacja Katowice Sosnowiec | ATR Klima | Nr 1

 

Pompy ciepła Klimatyzacja Rekuperacja – do domu lub biura – Katowice Sosnowiec i inne miasta

pompy ciepła klimatyzacja rekuperacja Katowice Sosnowiec

KLIMATYZACJA Z MONTAŻEM JUŻ OD 2700,00 ZŁ

POMPA CIEPŁA Z MONTAŻEM I DOTACJĄ NAWET OD 7000,00 ZŁ

WENTYLACJA MECHANICZNA Z REKUPERACJĄ W SUPER CENACH

 

DO DOMU, MIESZKANIA LUB BIURA

KRÓTKIE TERMINY! WYCENA GRATIS

PIERWSZY PRZGLĄD SEZONOWY GRATIS

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ

 

TELEFON: 602451731 lub 504906502

E-MAIL: atrklima.serwis@gmail.com

 

Projektowanie, montaż i serwis

Najlepsze ceny w regionie

Pompy ciepła Klimatyzacja Rekuperacja Katowice Sosnowiec!


Bez wątpienia w dobie ogólnoświatowego postępu technologicznego pompy ciepła (powietrze-powietrze i powietrze-woda), klimatyzacja i rekuperacja wentylacja mechaniczna przestały być luksusem, na który mogło pozwolić sobie niewiele osób. W rezultacie, obecnie pompa ciepła, klimatyzacja oraz rekuperacja mają szerokie zastosowanie zarówno w lokalach mieszkalnych, użytkowych, jak i zakładach produkcyjnych.

Wydaje się, że w najbliższym czasie pompy ciepła, klimatyzacja i rekuperacja wentylacja mechaniczna staną się jednym z nieodłącznych elementów wyposażenia polskich domów i mieszkań, ponadto, również lokali użytkowych. Istotnym jest, iż klimatyzacja, poza funkcją chłodzenia, posiada także funkcję grzania, co umożliwia wykorzystywanie jej jako doskonałej alternatywy dla dotychczasowych źródeł energii cieplnej. Natomiast, powietrzne pompy ciepła stanowią energooszczędne i całoroczne źródło energii cieplnej dla układu C.O. oraz C.W.U. Odnośnie wentylacji mechanicznej wraz z rekuperatorem wskazać wymaga, że jest to najlepsza alternatywa do walki ze smogiem, dodatkowo, jest bardzo przydatne dla alergików.

pompy ciepła klimatyzacja rekuperacja Katowice Sosnowiec

Dlatego, aby wyjść naprzeciw stale rosnącym wymaganiom Klientów niezbędne jest wdrażanie nowatorskich oraz bardziej efektywnych rozwiązań. Jednak każde działanie winno pozostawać w zgodzie z naturą.

ATR Klima – Pompy ciepła Klimatyzacja Rekuperacja Katowice Sosnowiec – pomoże Państwu w realizacji powyższych założeń.

Zgodnie z rządowym programem wymiany „kopciuchów” na nowoczesne i ekologiczne źródła ciepła, spełniające najwyższe standardy, zakup pompy ciepła objęty jest dofinansowaniem nawet do 18000,00 zł!

Więcej informacji na temat dofinansowania pod adresem: https://czystepowietrze.gov.pl/wez-dofinansowanie/

 

O nas – Pompy ciepła Klimatyzacja Rekuperacja Katowice Sosnowiec


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży oraz montażu pomp ciepła, systemów klimatyzacyjnych oraz rekuperacji do lokali mieszkalnych i użytkowych. Ponadto, oferujemy profesjonalny serwis pomp ciepła oraz klimatyzacji – po pierwsze urządzeń nowych (montowanych w miejscu wskazanym przez Klienta), po drugie urządzeń nie objętych gwarancją producenta.

ATR Klima – Pompy ciepła Klimatyzacja Rekuperacja Katowice Sosnowiec – współpracuje z dostawcami renomowanych światowych marek tj. Samsung, Haier, Daikin, Fuji, LG, dodatkowo Hisense, Rotenso, Sinclair, Gree, Aux i wielu innych. Niemniej, możliwy jest montaż pompy ciepła, klimatyzacji i rekuperacji dostarczonej przez Klienta, po dokładnym sprawdzeniu jej parametrów oraz aktualnego stanu technicznego.

pompy ciepła klimatyzacja Katowice Sosnowiec

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pompy ciepła, klimatyzatory i rekuperatory rożnej mocy. Na życzenie Klienta proponujemy pompy ciepła, klimatyzatory i rekuperatory wyposażone moduł WI-FI do obsługi przez telefon komórkowy. Rozwiązanie to jest niezwykle przydatne, gdyż umożliwia uzyskanie zadanej temperatury w pomieszczeniu z dowolnego miejsca na świecie.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, proponując optymalne rozwiązania uwzględniające warunki techniczne oraz zapotrzebowanie. Innymi słowy, zawsze dążymy do pełnego zadowolenia naszych Klientów. Co najważniejsze, posiadamy certyfikaty przyznane przez Urząd Dozoru Technicznego (m.in. F-Gazy). Gwarantujemy wykonanie wszelkich usług zgodnie ze sztuką branżową oraz wytycznymi producenta.

pompy ciepła klimatyzacja Katowice Sosnowiec

 

Bezpłatna wycena z dojazdem oraz serwis gwarancyjny


ATR Klima – Pompy ciepła Klimatyzacja Katowice Sosnowiec – zapewnia bezpłatne doradztwo przy wyborze pompy ciepła, sytemu klimatyzacji lub rekuperacji oraz serwis gwarancyjny z dojazdem do Klienta. Wstępna wycena może zostać przeprowadzona zdalnie na podstawie przesłanych przez Klienta zdjęć (e-mail, MMS, Messenger, WhatsUp). Przed montażem pompy ciepła wykonujemy bilans cieplny budynku w celu doboru najlepszego rozwiązania dopasowanego do potrzeb Klienta. W przypadku systemu wentylacji mechanicznej wraz z rekuperatorem przeprowadzamy analizę zapotrzebowania wentylacyjnego budynku. Dodatkowo, na zamontowane urządzenia udzielamy gwarancji nawet na okres 5 lat (posiadamy certyfikaty producentów).

Działamy na terenie województwa śląskiego, w szczególności w obrębie miasta Katowice, Sosnowiec, Częstochowa, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Będzin, Mysłowice, Gliwice, Bytom, Ruda Śląska, Bielsko-Biała i innych. Ponadto, po wcześniejszym uzgodnieniu z Klientem usługi świadczymy również na terenie pozostałych województw na terenie kraju.

Do cen pompy ciepła i klimatyzatorów wraz z montażem należy doliczyć podatek VAT:

8 % – osoby prywatne

23 % – przedsiębiorcy

 

Wykonanie lub modernizacja instalacji C.O. oraz C.U.W.


Wykonujemy instalacje C.O. oraz C.W.U. przystosowane do źródła energii cieplnej w postaci pompy ciepła, ewentualne modernizujemy w tym zakresie istniejące instalacje.

Każda inwestycja poprzedzona jest przygotowaniem szczegółowego projektu wraz z rzutami poszczególnych kondygnacji budynku przedstawiającymi przebieg instalacji.

Na przykład, w ramach powyższych prac instalujemy zbiorniki buforowe, wymieniamy grzejniki lub wykonujemy ogrzewanie podłogowe.

 

Opinie naszych Klientów


W związku z koniecznością stosowania najnowszych technologii w dziedzinie montażu i serwisu pomp ciepła oraz klimatyzacji, jak również dbając o pełne zadowolenie naszych Klientów, dokładamy należytej staranności podczas każdej wykonywanej usługi.

Profesjonalizm, szybkość działania oraz czystość montażu to dla nas kwestie priorytetowe. Poniżej znajdziecie Państwo opinie naszych Klientów.

Google

Facebook

OLX

Oferteo

Panoramafirm

 

Kontakt


Podsumowując, szczegółowe informacje dostępne podczas kontaktu z Klientem.

Telefon:

602 451 731

504 906 502

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00

w sobotę od 8:00 do 18:00

Dodatkowo, ATR Klima – Pompy ciepła Klimatyzacja Rekuperacja Katowice Sosnowiec – pozostaje do Państwa dyspozycji:

E-mail:

atrklima.serwis@gmail.com

Adres:

ul. Beskidzka 22/1, 41-200 Sosnowiec

 

Ważne jest, że oferujemy również profesjonalną obsługę klimatyzacji samochodowych – Klimatyzacja samochodowa

W skrócie, zachęcamy do współpracy.