Poszukiwania sposobów marketingowych nie jest prostym zadaniem, jednak jeśli wpadniemy na dobry i ciekawy pomysł, z pewnością wszystko pójdzie zgodnie z naszym planem i zdobędziemy serca klientów. Przykładem mogą okazać się między innymi koszulki z nadrukiem, które będą rozdawane na targach i różnego rodzaju spotkaniach.

Mamy zazwyczaj dwie drogi wyjścia z takim produktem, po pierwsze możemy pójść na tak zwaną łatwiznę, zrobić koszulki z nadrukiem logo naszej firmy, nazwą, może nawet danymi kontaktowymi lub adresem strony internetowej i rozdawać je praktycznie wszystkim lub wymyślić ciekawą grafikę, którą będziemy mogli nawet nosić na co dzień.

Pierwszy sposób jest dużo prostszy i zazwyczaj tańszy, jednak możemy być pewni, że większość ludzi będzie takie koszulki używać jedynie do spania, natomiast może niektórzy będą korzystać z nich na siłowni lub przy pracy ogrodowej, jednak bez dwóch zdań nie jest to dobry sposób reklamowy dla naszej firmy, gdyż nasza inwestycja nie trafi do dużej grupy odbiorców.