Magia spojrzenia ukryta w jednej zgrabnej tubce

Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? Chcesz, aby ten moment w którym wasze spojrzenia się spotkają był prawdziwie magiczny?
Nic nie pozwala podkreślić piękno Twoich oczu równie dobrze jak odpowiednio dobrany tusz do rzęs. Umożliwia wyraziste podkreślenie linii Twoich rzęs i właśnie dlatego jego odpowiedni wybór jest tak istotny.
Czym jednak jest idealny tusz do rzęs? Jak wybrać ten, który jest właśnie dla Ciebie?
Po pierwsze, warto pamiętać, że jest to kwestia bardzo indywidualna.
Każda Pani ma zapewne swój własny ranking tuszy do rzęs utworzony z produktów już wypróbowanych, tych bardziej lub mniej ulubionych. Jednym z pierwszych czynników, które skłaniają nas do zakupu jest oczywiście, cena danego tuszu. W sytuacji idealnej cena ta jest stosunkowo niska, a jednocześnie idzie w parze ze znaną marką, która zawsze wzbudza zaufanie wśród klientów. Oprócz tego, wybierając tusz, podstawowym kryterium jest jego kolor, który musi być dobrany zarówno do naszej karnacji, jak i palety barw, które najczęściej używamy do makijażu. Zasady są tutaj powszechnie znane i dość proste – im ciemniejsza karnacji i kolor włosów, tym ciemniejszy tusz powinien nam pasować. Poza kolorem, istotne jest też to, w jakim stopniu tusz zapewni nam jednoczesne pogrubienie jak i wydłużenie rzęs. Coraz częściej uwagę zwraca też szczoteczka, której używa się do aplikowania tuszu na rzęsy. W zależności od jej kształt, efekt końcowy może być całkowicie różny.
Przed zakupem warto więc poświęcić chwilę czasu i zapoznać się z dostępnymi na rynku produktami. Jedno jest pewne – każda z Nas znajdzie coś dla siebie!