Czy warto używać tamponów?

Tampony zrewolucjonizowały rynek środków higienicznych już kilkanaście lat temu. Okazały się świetną alternatywą dla kobiet aktywnych, które podczas miesiączki skazane były na używanie podpasek i ogromny dyskomfort. Z biegiem lat okazały się niezastąpione.
Podpaski cechują się co prawda niższą ceną niż tampony, ale ich właściwości są zdecydowanie gorsze od tamponów. Przykładem mogą być tampony na noc, które umożliwiają komfortowe przespanie całej nocy, bez obaw o trwającą właśnie miesiączkę i przykre niespodzianki rano. W ciągu dnia, w pracy lub w szkole dzięki tamponom zapomnimy o miesiączce.
Tampony są niezwykle higieniczne. Dzięki nim kobieta zapomina o trudnych dniach. Ogromną zaletą tamponów jako środków higienicznych jest to, że nie ograniczają prowadzenia aktywnego trybu życia. Kobieta może aktywnie uprawiać sport, jeździć na rowerze, biegać, chodzić na basen, itp.
Tampony polecane są wszystkim nowoczesnym kobietom, które podczas miesiączki stawiają na wygodę, komfort i aktywność fizyczną.