Serial, o którym teraz powiemy, przeszedł już do historii telewizji. Opowieść o sześciorgu przyjaciół, mieszkających w Nowym Jorku, wolny czas najchętniej spędzających albo w kawiarence na rogu, Central Perk, albo w mieszkaniu przyjaciółek. Oczywiście chodzi o „Przyjaciół”, serial produkowany od 1994 do 2004 roku, który liczył sobie aż 10 sezonów i ogromne rzesze fanów na całym świecie.

Monica, Rachel, Phoebe, Chandler, Joey i Ross to bohaterowie, których znają wszyscy. No, bo kto właściwie nigdy nie widział chociaż jednego odcinka „Przyjaciół”? To klasyka, już nie tylko serialu komediowego, którą warto zobaczyć.
Jedną z głównych bohaterek tej produkcji jest, wspomniana już wcześniej, Rachel Green. Chociaż przez pierwszych kilka sezonów pracuje jako kelnerka w ukochanej kawiarni grupy, to od samego początku wiadomo, że interesuje ją moda, z którą zresztą po jakimś czasie wiąże swoje życie zawodowe.
Każda z postaci ma swój styl, najbardziej szalony prezentuje Phoebe, najbardziej ekscentryczna w paczce. Trzeba też przyznać, iż widać, że Rachel jest tą, którą interesuje moda, jej stroje idealnie to pokazują.