Odzież reklamowa

Odzież firmowa to w dzisiejszych czasach norma w wielu firmach, między innymi w marketach, sklepach, firmach transportowych, punktach obsługi klienta oraz zakładach kosmetycznych bądź fryzjerskich.
Najczęściej są to polary, koszulki z długim rękawem, bluzy dresowe czy też klasyczne koszulki z krótkim rękawkiem. Logo firmy najczęściej umiejscowione jest z prawej strony na wysokości piersi oraz na rękawku.
Firmy remontowo-budowlane bardzo często znakują także spodnie robocze swoich pracowników.
Znakowaniem odzieży firmowej najczęściej zajmują się profesjonalne agencje reklamowe. W pierwszym kroku graficy przygotowują projekt graficzny, a po otrzymaniu akceptacji od klienta rozpoczyna się proces produkcji.
Polary najczęściej są haftowane specjalną maszyną, a na tkaniny bawełniane logo nanoszone jest przy pomocy żelazka. Poszukując firmy zajmującej się produkcją odzieży firmowej w najbliższej okolicy warto skorzystać z wyszukiwarki internetowej.
Po wpisaniu w okno wyszukiwania dobrze sprecyzowanego hasła, na przykład odzież reklamowa Poznań bądź odzież firmowa Gdańsk w wynikach wyszukiwania pojawią się adresy najpopularniejszych firm wraz z wszelkimi podstawowymi informacjami.
Czas oczekiwania na złożone zamówienie to najczęściej kilka dni roboczych.