Zastanawiasz się nad przedłużeniem włosów? Nie wiesz jaka metodą będzie dla Ciebie odpowiednia? W przedłużanie włosów Poznań doradzimy Ci jaka metoda będzie najbardziej odpowiednia dla Twoich włosów. Obecnie na rynku dostępnych jest kilka metod zagęszczania i przedłużania włosów.
Metoda keratynowa – polega na zgrzewaniu pasm na ciepło, w temperaturze 170 stopni Celsjusza. Metoda jest bezpieczna i nie niszczy struktury włosa. Przy odpowiedniej pielęgnacji utrzymuje się do 5 miesięcy.
Metoda na mikroringi –  polega na łączeniu pasm włosów za pomocą maleńkich kółeczek, obrączek. Przy odpowiedniej pielęgnacji utrzymuję się do 4 miesięcy.
Metoda ultradźwiękowa – metoda polegająca na  łączeniu włosów za pomocą urządzenia do przedłużania włosów, przy wykorzystywaniu fal energetycznych. Metoda jest polecana do włosów zniszczonych. Przy odpowiedniej pielęgnacji utrzymuje się do 6 miesięcy.
Metod przedłużania i zagęszczania włosów jest wiele, wystarczy tylko wybrać odpowiednią dla siebie i cieszyć się długimi, gęstymi włosami.